Bruschette
Bruschette

Bruschette

Już od XV wieku ludzie zajadają się włoskimi bruskietkami (bruschette), jako przystawką do dań głównych.

Włoska kuchnia zna niezliczone warianty podawania ich - ze szpinakiem, gorgonzolą, przeróżnymi rodzajami wędlin, wszelkimi tapenadami i różnorodnym pesto... W restauracji włoskiej Pasta i Basta na Mokotowie podajemy dwie włoskie grzanki w najbardziej klasyczny sposób - z pokrojonymi w kostkę świeżymi pomidorami doprawionymi czosnkiem i bazylią. 

Ta prosta włoska przystawka pasuje na każdą okazję i na każdą porę dnia.

Zimowa wersja bruschette

Zimą, kiedy pomidory nie są najwyższej jakości, przygotowujemy "bruskietki" w innej wersji - z grillowanymi warzywami oraz pesto z bazylii.

Restauracja włoska Pasta i basta na mapie Google

Odnalezienie restauracji włoskiej Pasta i basta jest proste z Google Maps. Tak trafia do nas najwięcej nowych Gości.

Dlatego bardzo dbamy o naszą wizytówkę w Google Maps i prezentujemy ją, jako narzędzie równie ważne, jak strona internetowa naszej restauracji. Dzięki wizytówce w Google Maps szybko i łatwo trafisz do restauracji włoskiej na Mokotowie, sprawdzisz menu, godziny otwarcia, informacje o specjalnych ofertach i wydarzeniach, a także przeczytasz opinie Gości na temat naszej pracy.
Zachęcamy do odwiedzenia wizytówki restauracji włoskiej Pasta i basta w Google Maps i dodania jej do ulubionych. W ten sposób zawsze będziesz miał pod ręką wskazówki, jak trafić po sto sposobów na makaron na Mokotowie w Warszawie.