Teraz pastę i pizzę dostarczamy na większym obszarze Mokotowa

Teraz pastę i pizzę dostarczamy na większym obszarze Mokotowa

Dowozimy nasze dania z restauracji Pasta i Basta do Waszych mieszkań i biur na Mokotowie. Teraz, dzięki współpracy z firmą Stava, zasięg naszych dostaw znacząco się powiększył.  

Dostarczamy na niemal całym Mokotowie i na terenie sąsiadujących z Mokotowem osiedli południowego Śródmieścia.

Strefy dostaw:

I STREFA

Narbutta - Puławska (z najbliższą okolicą na skarpie wiślanej) - Bielawska - Naruszewicza - Al. Niepodległości:

minimalna wartość zamówienia - 69,99 złotych,

koszt dostawy - 7,99,

zamówienia powyżej 169 złotych dowozimy bezpłatnie.

II STREFA

Batorego - Bagatela - Belwederska - Sobieskiego - Idzikowskiego - Puławska - Domaniewska - Al. Niepodległości - Woronicza - Wołoska - Boboli:

minimalna wartość zamówienia - 99,99 złotych,

koszt dostawy - 9,99,

zamówienia powyżej 179 złotych dowozimy bezpłatnie.

III STREFA

Al. Armii Ludowej - zachodni brzeg Wisły - Becka - Witosa - Dolina Służewiecka - Rzymowskiego - Bokserska - tory kolejowe - Żwirki i Wigury - Wawelska:

minimalna wartość zamówienia - 99,99 złotych,

koszt dostawy - 12,99,

zamówienia powyżej 199 złotych dowozimy bezpłatnie.

IV STREFA (na telefon)

Jeśli chciałbyś zamówić naszą dostawę w jakieś miejsce poza naszą strefą, ale nie dalej niż Al. Armii Ludowej na północy, Al. Krakowska na zachodzie i brzeg Wisły na wschodzie - zadzwoń 22 84 94 075 - znajdziemy kierowcę i ustalimy szczegóły. Koszt dostawy poza strefę wynosi 12,99 plus 3,99 za każdy kilometr powyżej 3.

Jak sprawdzić czy dowozicie pod mój adres?

Żeby sprawdzić czy dowozimy pod Twój adres:

  1. kliknij "Zamów online"
  2. kliknij "Koszyk"
  3. wybierz "dostawa" lub "dostawa bez kontaktu"
  4. wpisz nazwę Twojej ulicy, numer domu oraz miasto i naciśnij "Enter"
  5. jeśli nie dowozimy pod Twój adres zobaczysz na dole podświetlony na czerwono komunikat "Restauracja nie dowozi na adres:", a jeśli dowozimy, to w lewym dolnym rogu okna pojawi się cena dostawy. 

Formy płatności

Forma płatności, które akceptujemy w dostawie, to płatność online, bezpośrednio na naszej stronie lub płatność kartą kredytową u kuriera. Co do zasady nie przyjmujemy gotówki, nasi kurierzy nie mają jej przy sobie.

Czas dostawy

Zamówienia z dostawą realizujemy w ciągu maksymalnie 120 minut. Dokładamy starań, aby ten czas był jak najkrótszy, ale wiele czynników (korki, objazdy remontowe, dostępność kurierów) jest od nas niezależnych.

Dostawa bez kontaktu z kurierem

Możesz także wybrać opcję dostawa bez kontaktu. Płacisz wówczas online, a kurier zostawia zamówienie pod drzwiami, dzwoni i odchodzi.

Sugerujemy jednak wystawić wcześniej przed drzwi krzesło czy taboret, żeby jedzenie nie stało na wycieraczce. 

 

Zamów online dania z restauracji Pasta i basta

Ochrona środowiska

Wszystkie zamówienia pakujemy do ekologicznych, biodegradowalnych pojemników z trzciny cukrowej (pasty i pierogi) lub z kartonu (pizza, zupy). Do każdego dania na wynos doliczamy opłatę za opakowanie. Możesz także zamówić biodegradowalne sztućce jednorazowe.

A jeśli jesteśmy przy ekologii, to dowozy w najbliższym sąsiedztwie restauracji (i przy sprzyjającej pogodzie) realizujemy przy pomocy elektrycznego skutera lub rowerów nie zatruwających środowiska. Dalsze dostawy oraz kiedy pogoda nie sprzyja jazdom skuterem, wykonujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Stava.

Inne sposoby zamówienia dostawy z Pasty

Oprócz dostaw realizowanych bezpośrednio przez nas, przez cały dzień możesz skorzystać z pośrednictwa czterech firm, które dowożą jedzenie z Pasty.

Możesz też złożyć zamówienie online (albo telefonicznie) i odebrać dania osobiście z restauracji. Wówczas zapłacisz za swoje zamówienie aż 20% taniej. Zniżka obowiązuje od poniedziałku do piątku przy zamówieniach złożonych online.

Zamów online dania z restauracji Pasta i basta

Zamów online, zapraszamy!