Szanowni Państwo, drodzy Goście restauracji Pasta i basta.

Każdy z nas boi się teraz o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. My także się bardzo boimy. O naszych Gości, o naszych pracowników, o przyszłość nas wszystkich…

Czerwony elektryczny skuter restauracji Pasta i basta Za żadne skarby nie chcemy przyłożyć rąk do rozprzestrzeniania się wirusa i nie chcemy nikomu zrobić jakiejkolwiek krzywdy.

Niestety, nie da się przenieść restauracji do sieci, ani prowadzić jej, pracując zdalnie z domu. Aby przetrwać, aby opłacać rachunki, wypłacać pensje naszym pracownikom, itd. musimy gotować nasze makarony, musimy piec naszą pizzę i liczyć na to, że będziecie je ze smakiem jeść tak, jak przez ponad 12 lat istnienia Pasty na Mokotowie.

Przez te wszystkie lata zawsze przykładaliśmy ogromną wagę do jakości dań, które podajemy, ale także do czystości, higieny i bezpieczeństwa.

Dziś możemy Was zapewnić, że podnieśliśmy tę troskę na najwyższy możliwy poziom. Wszystko myjemy i dezynfekujemy jak szaleni: stoły, krzesła, bar, klamki, kontakty, klawiatury, lustra, podłogi...

Przestaliśmy zakładać na stoły obrusy i pokrowce na krzesła, bo gładkie blaty i gładkie krzesła łatwiej dezynfekować. Zlikwidowaliśmy część stolików, żeby odległości pomiędzy pozostałymi były jak największe.

Nasi pracownicy szorują i dezynfekują ręce za każdym razem, kiedy czegokolwiek dotykają. Także Gościom udostępniliśmy płyn do dezynfekcji rąk – znajdziecie go w łazienkach i na barze. Z wielką przykrością „aresztowaliśmy” też wszystkie pluszaki i inne zabawki, którymi tak chętnie bawili się nasi najmniejsi Goście…

Czy to wystarczy? Mamy nadzieję, że tak. Ale przecież nikt nie wie, co będzie za godzinę, co będzie jutro... Słuchamy zaleceń i komunikatów służb sanitarnych i się do nich skrupulatnie stosujemy.

Zawsze uważaliśmy, że makaron jest najsmaczniejszy, kiedy podajemy go na miejscu w Paście, zaraz po ugotowaniu. Ale teraz wiemy, że czujecie się bezpieczniej, kiedy zamawiacie nasze dania do siebie, zamiast przychodzić do restauracji.  Dlatego od dziś w ekspresowym tempie uruchomiliśmy dowóz na Starym Mokotowie. Na razie ograniczony czasowo i terytorialnie, ale jesteśmy gotowi go rozszerzać.

Nasz czerwony elektryczny skuter czeka na Wasze zamówienia, zapraszamy!

Czekają na nie także kurierzy z trzech firm, które dowożą do Was nasze dania: Pyszne.pl, Wolt oraz Glovo. Lada dzień będzie wozić jeszcze jedna taka firma.

Prosimy, abyście tak, jak przez 12 lat Pasty na  Mokotowie, pamiętali o naszych makaronach i je zamawiali. Wierzymy, że razem przetrwamy ten straszny czas.

Dziękujemy!

Właściciele restauracji Pasta i basta na Mokotowie

Joanna Rybicka i Janusz Janiec

Warszawa, 12 marca 2020 roku

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...