Zamów online i odbierz w restauracji - tak jest sporo taniej!

Zamów online i odbierz w restauracji - tak jest sporo taniej!

Gorąco zachęcamy do składania zamówień online i samodzielnego odbierania ich w restauracji przy ul. Odolańskiej 5. Takie zamówienia są aż o 20% tańsze!

 

Zamów online dania z restauracji Pasta i basta

Patrząc na korki, w których codziennie stoją nasi kurierzy dostarczający jedzenie, zwłaszcza od kiedy zaczęła się budowa nowej linii tramwajowej (jeszcze większe korki i bałagan na ulicach Mokotowa) postanowiliśmy zachęcić Was do samodzielnego odbierania zamówień. Jeśli mieszkasz niedaleko ulicy Odolańskiej i zamawiasz dania z Pasty możesz przysłużyć się i ochronie środowiska (ciut mniejszy ruch, mniej spalin) i swojemu portfelowi (zniżka za odbiór własny).

Teraz dla odbierających zamówienia samodzielnie z Pasty mamy taką propozycję:

20% taniej przez cały dzień

Tyle mniej zapłacisz za dania z Pasty, jeśli je zamówisz online na naszej stronie internetowej i odbierzesz osobiście przy Odolańskiej 5. Ta promocja działa od poniedziałku do piątku w godzinach przyjmowania zamówień przez Internet.

Podkreślamy: zniżka obowiązują wyłącznie przy zamówieniach składanych online i na wynos.

Analogicznych zniżek udziela nasza siostrzana pierogarnia PO PIEROGI oraz całkiem nowa kuchnia bezmięsna Pasta Vege.

Zapraszamy, oszczędzamy!

 

Restauracja włoska Pasta i basta na mapie Google

Odnalezienie restauracji włoskiej Pasta i basta jest proste z Google Maps. Tak trafia do nas najwięcej nowych Gości.

Dlatego bardzo dbamy o naszą wizytówkę w Google Maps i prezentujemy ją, jako narzędzie równie ważne, jak strona internetowa naszej restauracji. Dzięki wizytówce w Google Maps szybko i łatwo trafisz do restauracji włoskiej na Mokotowie, sprawdzisz menu, godziny otwarcia, informacje o specjalnych ofertach i wydarzeniach, a także przeczytasz opinie Gości na temat naszej pracy.
Zachęcamy do odwiedzenia wizytówki restauracji włoskiej Pasta i basta w Google Maps i dodania jej do ulubionych. W ten sposób zawsze będziesz miał pod ręką wskazówki, jak trafić po sto sposobów na makaron na Mokotowie w Warszawie.