Menu sezonowe restauracji włoskiej Pasta i Basta na Mokotowie

Pasta i Basta oficjalnym przedstawicielem szparagów na Mokotowie, czyli nowe menu na wiosnę i lato

Restauracja włoska Pasta i Basta z dumą prezentuje wiosenne menu, w którym królują szparagi, bąbelki oraz doskonałe nowe piwo z beczki - Zwierzyniec. Zapraszamy!

Jak co roku w okolicach majówki na bazarach pojawiają się szparagi, znak że wiosna wróciła już nie na żarty. Tak jest i tej zimnej wiosny, pora więc na otwarcie naszego szparagowego przedstawicielstwa na Mokotowie. Teraz podajemy zatem w restauracji Pasta i basta szparagowe dania, niedostępne w innych porach roku. Dania ze szparagowego menu sezonowego - nie wątpimy - podbiją serca i podniebienia Gości restauracji. Zapraszamy!

Przygotowaliśmy szparagi z domowym makaronem tagliatelle, z delikatnym norweskim łososiem, jako dodatek do klasycznej Carbonary oraz na cieniutkiej pizzy.

Ale tegoroczne wiosenne menu ma więcej bohaterów.

Już od roku jesteśmy zakochani w kozim serze z ekologicznego gospodarstwa KOZIA FARMA ZŁOTNA i wciąż nie potrafimy się odkochać, i wciąż polecamy dania z kozim serem - gnocchi, pizzę i bruskietki.

Ale nasza najnowsza wiosenna miłość to piwo ZWIERZYNIEC PILS, które właśnie zaczęliśmy nalewać z beczki.

Nie będziemy tu opowiadać o lubelskich chmielach w zwierzynieckim piwie uwarzonym w czeskim stylu Bohemian Pilsner... Po prostu zapraszamy. Przyjdź do Pasty i sam spróbuj Zwierzyńca z beczki, tym bardziej, że pierwsze beczki opróżniamy promocyjnie po 12 złotych za półlitrowy kufel

Nie sposób też zapomnieć o tym, że wraz z początkiem majówki nasze menu z napojami wkracza w letnią fazę.

Są więc w nim klasyczne włoskie drinki, są dwie pyszne lemoniady domowe i domowa kawa mrożona. Jest mrożona herbata oraz "bąbelkujące" z beczki Vino Bianco Frizzante Alla Spina. A tegoroczny bąbelkowy hit wiosny to bezalkoholowe wino musujące FIZZ ZERO. Dzięki niemu nalewamy także bezalkoholowe włoskie drinki - APEROL VIRGIN oraz HUGO VIRGIN.

Jak każdej wiosny, restauracja Pasta i Basta jest zatem oficjalnym przedstawicielem szparagów na Mokotowie! Zapraszamy!

Zwierzyniec Pils z beczki - nowe piwo w Paście

 

 

 

Restauracja Pasta i basta na MokotowieZarezerwuj stolik i przyjdź do Pasty na szparagi, kozi ser i Zwierzyniec Pils z beczki >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Restauracja włoska Pasta i basta na mapie Google

Odnalezienie restauracji włoskiej Pasta i basta jest proste z Google Maps. Tak trafia do nas najwięcej nowych Gości.

Dlatego bardzo dbamy o naszą wizytówkę w Google Maps i prezentujemy ją, jako narzędzie równie ważne, jak strona internetowa naszej restauracji. Dzięki wizytówce w Google Maps szybko i łatwo trafisz do restauracji włoskiej na Mokotowie, sprawdzisz menu, godziny otwarcia, informacje o specjalnych ofertach i wydarzeniach, a także przeczytasz opinie Gości na temat naszej pracy.
Zachęcamy do odwiedzenia wizytówki restauracji włoskiej Pasta i basta w Google Maps i dodania jej do ulubionych. W ten sposób zawsze będziesz miał pod ręką wskazówki, jak trafić po sto sposobów na makaron na Mokotowie w Warszawie.