Lunch z kawą gratis do lunchu

Kawa jest zawsze gratis do lunchu!

Kiedy przychodzisz do Pasty na lunch (poniedziałek - piątek do 16:00), masz do lunchu kawę gratis - sam nalewasz ile chcesz i ile razy chcesz. 

Kawa jest do lunchu gratis!W przerwie w pracy przyjdź zatem do Pasty na Mokotowie i skomponuj swój lunch w trzech prostych krokach:

Krok 1:

wybierz DANIE DNIA

Na lunch zawsze przygotowujemy co najmniej dwie różne pasty, z których jedna jest daniem wegetariańskim. Oprócz past na lunch można zamówić jedną z kilku pizz (jedna zawsze wegetariańska) oraz pierogi dnia, które przygotowuje nasza siostrzana restauracja PO PIEROGI. Ceny dań obiadowych zaczynają się w Paście od 19,99.

Krok 2:

dobierz DODATKI do dania dnia

Swój lunch w restauracji Pasta i basta na Mokotowie możesz zmienić w prawdziwą ucztę, dodając do dania dnia dodatki, które także codziennie się zmieniają, a za każdy dopłacasz tylko 5,99 zł. Do jednego dania dnia możesz zamówić aż trzy różne dodatki:

  • Sałata dnia
  • Zupa dnia
  • Deser dnia (deseru lunchowego nie proponujemy każdego dnia)

Informacje o tym, jakie dziś mamy dania dnia i dodatki, znajdziesz tutaj, a także w specjalnym menu, które otrzymasz po przyjściu do restauracji. Szczegółowo opowie Ci o nich także nasza obsługa. Zajrzyj więc do restauracji Pasta i basta aby z naszych oryginalnych włoskich past, pizz, sałat, zup i deserów skomponować swój niepowtarzalny włoski obiad.

W dni robocze od 12:00 do 16:00 restauracja Pasta i basta zaprasza zatem na najlepszy włoski lunch na Mokotowie z kawą gratis do lunchu.

Nasz lunch możesz także zamówić online z odbiorem własnym (wówczas płacisz o 20% taniej) i z dostawą. Zamówienia online przyjmujemy od 10:00 rano, a menu lunchowe możliwe do zamawiania online, pojawia się w sieci około godziny 11:00, czyli jeszcze przed otwarciem restauracji.

Krok 3:

do lunchu KAWA GRATIS!

Kawa, którą sam sobie nalewasz i przyrządzasz tak, jak lubisz, jest do lunchu całkowicie za darmo! Uwaga, kawy nie podajemy do lunchu zamawianego na wynos.

 

 

 

 

 

 

Zapisz