Wszystkie przyjęcia okolicznościowe Pasta i basta na Mokotowie organizujemy w jednej z dwóch sal położonych w głębi restauracji, co powoduje, że normalne funkcjonowanie Pasty nie przeszkadza uczestnikom przyjęcia okolicznościowego.

1. Sala ze skuterem

Sala ze skuterem może pomieścić maksymalnie 30 Gości tradycyjnego przyjęcia za stołem.

Goście siedzą wówczas przy dużym stole w kształcie litery L oraz przy małym stole na antresoli (widocznej na zdjęciu w głębi), idealnym do posadzenia tam na przykład dzieci (6 osób).

Sala ze skuterem jest wyposażona w klimatyzację, nagłośnienie oraz własną toaletę. Grupom od 20 osób oddajemy ją na wyłączność. 

Sala ze skuterem na przyjęcia okolicznościowe
Sala ustawiona na przyjęcie dla 24 osób (6 na antresoli)

2. Sala biała

To najnowsze pomieszczenie restauracji Pasta i basta, gdzie możemy ugościć do 32-34 osób, siedzących przy dwóch  ustawionych równolegle stołach. 

Sala biała ma osobne wejście z ulicy, własną toaletę oraz nagłośnienie. Grupom od 20 osób oddajemy ją na wyłączność. Sala ta jest także wyposażona w multimedialny rzutnik i ekran, więc może pełnić rolę sali konferencyjnej. 

Biała sala na przyjęcia okolicznościowe
Sala ustawiona na małe przyjęcie dla 16 Gości

 

Nie czekaj! Zgłoś online zainteresowanie organizacją przyjęcia w restauracji Pasta i basta. Odezwiemy się szybko i przygotujemy propozycję.

Co słychać w Paście?

Mamy teraz w Paście kurkowe dania pachnące latem i lasem, mamy nalewane prosto z beczki wino Frizzante, cydr, klasztorne piwo Grimbergen (też z beczki), no i mamy doskonale orzeźwiające napoje na lato...

Wiemy, że stęskniliście się za tym, dlatego dziś - po ponad dwóch miesiącach przerwy - z przyjemnością zapraszamy Was do Pasty na kolejną edycję COZZE FEST. W tym sezonie małżom będzie towarzyszył polski cydr "Dzik". 

Letni ogródek - restauracja włoska Pasta i bastaNa chodniku przed naszą restauracją na Mokotowie mamy teraz malutki letni ogródek!

 

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...