Wszystkie przyjęcia okolicznościowe Pasta i basta na Mokotowie organizujemy w jednej z dwóch sal położonych w głębi restauracji, co powoduje, że normalne funkcjonowanie Pasty nie przeszkadza uczestnikom przyjęcia okolicznościowego.

1. Sala ze skuterem

Sala ze skuterem może pomieścić maksymalnie 30 Gości tradycyjnego przyjęcia za stołem.

Goście siedzą wówczas przy dużym stole w kształcie litery L oraz przy małym stole na antresoli (widocznej na zdjęciu w głębi), idealnym do posadzenia tam na przykład dzieci (6 osób).

Sala ze skuterem jest wyposażona w klimatyzację, nagłośnienie oraz własną toaletę. Grupom od 20 osób oddajemy ją na wyłączność. 

Sala ze skuterem na przyjęcia okolicznościowe
Sala ustawiona na przyjęcie dla 24 osób (6 na antresoli)

2. Sala biała

To najnowsze pomieszczenie restauracji Pasta i basta, gdzie możemy ugościć do 30 osób siedzących przy jednym stole, ustawionym w kształcie litery U. 

Sala biała ma osobne wejście z ulicy, własną toaletę oraz nagłośnienie. Grupom od 20 osób oddajemy ją na wyłączność. Sala ta jest także wyposażona w multimedialny rzutnik i ekran, więc może pełnić rolę sali konferencyjnej. 

Biała sala na przyjęcia okolicznościowe
Sala ustawiona na małe przyjęcie dla 16 Gości

 

Nie czekaj! Zgłoś online zainteresowanie organizacją przyjęcia w restauracji Pasta i basta. Odezwiemy się szybko i przygotujemy propozycję.

Zobacz aktualne wydarzenia i promocje

Kiedy za oknem dzieje się to, co się teraz dzieje, marzymy o słońcu, o lecie, o kolorach... Aby, choć odrobinę oszukać ponurą jesienno-zimową rzeczywistość naszej szerokości geograficznej, w nowym menu proponujemy Lekką włoską jazdę.

Od prawdziwej złotej jesieni nie ma już odwrotu, dlatego zapraszamy na dania przygotowane z najlepszych i najsmaczniejszych symboli tej pory roku. Menu grzybowo-dyniowe podajemy od 15 października.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...