Witaj w świecie ręcznie robionych włoskich makaronów!

Witaj w świecie ręcznie robionych włoskich makaronów!

Restauracja włoska Pasta i basta na Mokotowie to sto sposobów na makaron. Zapraszamy do świata domowych makaronów oraz klasycznych włoskich sosów. 

Zarezerwuj stolik online

W restauracji, położonej w Warszawie na Starym Mokotowie podajemy przede wszystkim pasty, bez których nie istnieje kuchnia włoska. A oprócz past, które są - rzecz jasna - naszą specjalnością, mamy także przystawki, sałaty, zupy, pizzę i drugie dania oraz pyszne włoskie desery, dobrą kawę i staranny wybór włoskich win z naszego sklepu z winem. 

Wszystkie dania od początku do końca przygotowujemy sami, ze starannie wybieranych, świeżych produktów, dostarczanych przez wyspecjalizowanych importerów włoskiej żywności albo lokalnych dostawców. Niczego nie gotujemy z półproduktów, nie odgrzewamy... Wierni dewizie "Świeże, domowe, sezonowe" zmieniamy menu restauracji zgodnie z biegiem pór roku.

Właśnie dlatego, już od 2007 roku restauracja Pasta i Basta jest wciąż polecana przez naszych Gości, jako miłe miejsce na Mokotowie z pyszną włoską kuchnią.

Zajrzyj do menu | Zamów stolik online | Goście o restauracji

W porze lunchu proponujemy codziennie zmieniane dania. Ich ceny zaczynają się od niecałych 20 złotych, bo w naszej restauracji włoskiej jest nie tylko smacznie, ale także tanio. Do każdego dania lunchowego codziennie możesz dobrać zupę i surówkę dnia, a często także deser dnia. Każdy dodatek kosztuje zaledwie 5,99.

Zapraszamy, przekonaj się sam, odwiedź nas przy ulicy Odolańskiej 5 (tuż przy Puławskiej) na Starym Mokotowie.

Zamów online dania z restauracji Pasta i basta

Zapisz

Szczęśliwe godziny w Paście

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...
Co słychać w Paście?

Świętuj z nami 16. urodziny Pasty i wygraj kolację za 250 złotych, albo jedną z 16 past za 16 groszy

Świętujemy 16 urodziny Pasty!

Po raz pierwszy Goście przyszli zjeść domowe włoskie makarony w restauracji Pasta i basta 22. września 2007 roku. W tym roku obchodzimy zatem 16. urodziny!

Happy Pasta Hours, czyli szczęśliwe godziny w Paście

Happy Pasta Hours w restauracji Pasta i Basta

Kiedy trwają Happy Pasta Hours w restauracji Pasta i Basta, domowe wino kosztuje tylko 6 złotych za kieliszek, a to dopiero początek szczęśliwych zniżek.