Restauracja włoska Pasta i basta rekomenduje rezerwowanie stolika, szczególnie w weekendy. 

 1. System rezerwacji stolików w restauracji Pasta i basta działa online przez 24 godziny na dobę.
 2. System rezerwuje miejsca całkowicie automatycznie, bez udziału obsługi.
 3. W celu dokonania rezerwacji należy podać dane dotyczące rezerwacji (data, godzina rezerwacji, liczba osób) oraz dane osoby rezerwującej (imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail).
 4. Dane te są zbierane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rezerwacji.
 5. Nie podanie powyższych danych, albo podanie nieprawidłowych bądź nieprawdziwych danych, uniemożliwia dokonanie rezerwacji.
 6. Rezerwacje online są przyjmowane z co najmniej 2-godzinnym wyprzedzeniem.
 7. Rezerwacji z mniejszym wyprzedzeniem czasowym prosimy dokonywać telefonicznie (22 84 94 075).
 8. Standardowy czas, na który restauracja włoska Pasta i basta rezerwuje stoliki to 2 godziny.
 9. Chęć skorzystania ze stolika dłużej niż przez 2 godziny należy zaznaczyć w momencie rezerwacji stolika w polu "Uwagi".
 10. W polu "Uwagi" należy także umieścić wszelkie inne specjalne życzenia, dotyczące na przykład fotelika dla dzieci czy konkretnego stolika.
 11. Restauracja dokłada wszelkich starań, aby takie życzenia Gości uwzględnić, ale nie może zagwarantować ich realizacji, zwłaszcza w przypadku rezerwacji na dni weekendowe.
 12. O prawidłowo dokonanej i przyjętej rezerwacji system informuje, wysyłając na podany adres e-maila z potwierdzeniem. Rezerwacja jest skutecznie dokonana z chwilą otrzymania jej potwierdzenia.
 13. Dodatkowe warunki rezerwacji, o których mowa w pkt. 9 i 10 powyżej nie są wiążące dla restauracji.
 14. Brak e-maila z potwierdzeniem może oznaczać, że proces rezerwacji nie został prawidłowo zakończony. Radzimy w takim przypadku sprawdzić folder spam lub skontaktować się z restauracją telefonicznie.
 15. W dniu poprzedzającym dzień, na który została dokonana rezerwacja, system wysyła e-mail przypominający o dokonanej rezerwacji [funkcjonalność ta jest w trakcie testowania].
 16. W dniu, na który została dokonana rezerwacja system wysyła SMS, ponownie przypominający o dokonanej rezerwacji, jeśli dokonujący rezerwacji wyrazi na to zgodę w trakcie procesu rezerwacji [funkcjonalność ta jest w trakcie testowania].
 17. Gwarantujemy dostępność zarezerwowanego stolika przez 15 minut po czasie, na który została dokonana rezerwacja.
 18. Bardzo prosimy o informację o możliwym późniejszym przybyciu. Brak takiej informacji oznacza, że restauracja nie gwarantuje dostępności stolika po upływie 15 minut.
 19. W każdym, wysyłanym przez nasz system rezerwacyjny e-mailu znajduje się link umożliwiający odwołanie rezerwacji.
 20. Uprzejmie prosimy o odwoływanie rezerwacji, o których wiadomo, że nie zostaną wykorzystane.
 21. Niezależnie od systemu rezerwacji online, w godzinach pracy restauracji przyjmujemy rezerwacje także telefonicznie oraz mailowo (dane adresowe restauracji znajdują się zakładce Kontakt)
 22. Automatyczny system rezerwacji obsługuje rezerwacje dla maksymalnie 6 osób. Chęć rezerwacji stolika dla 7 i więcej osób prosimy zgłaszać telefonicznie, mailowo lub używając opcji "Rezerwacja przyjęcia okolicznościowego".
 23. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody poniesione przez Państwa lub osoby trzecie z powodu wystąpienia planowanych lub nieplanowanych przerw w funkcjonowaniu systemu, w tym w wyniku wszelkich awarii sieci przesyłowych, które uniemożliwiły dokonanie rezerwacji.
 24. Dokładamy starań, żeby system funkcjonował w sposób ciągły. Zastrzegamy, że w funkcjonowaniu systemu mogą wystąpić przerwy w celu aktualizacji danych, naprawienia błędów i dokonania innych prac konserwacyjnych.
 25. Nie przewidujemy publikowania informacji o planowanych przerwach w funkcjonowaniu systemu.

Rezerwacja online stolika w restauracji Pasta i pasta

Zobacz aktualne wydarzenia i promocje

Restauracja włoska Pasta i Basta pracuje normalnie do niedzieli 22. grudnia, do godz. 20:00. Potem (23 - 26 grudnia) nasza załoga świętuje razem ze wszystkimi.

Kiedy za oknem dzieje się to, co się teraz dzieje, marzymy o słońcu, o lecie, o kolorach... Aby, choć odrobinę oszukać ponurą jesienno-zimową rzeczywistość naszej szerokości geograficznej, w nowym menu proponujemy Lekką włoską jazdę.

Najpopularniejsze dania restauracji Pasta i basta

Odbierz prezent urodzinowy: 19 złotych na pastę!

Klub urodzinowy restauracji włoskiej Pasta i pasta

Wejdź do Klubu urodzinowego restauracji Pasta i basta i odbierz prezent na swoje urodziny: 19 złotych na dowolną pastę oraz kieliszek domowego wina. Twoje zdrowie!

> Zapisz się

Wejdź do strefy przywilejów

Zacznij dostawać informacje o wydarzeniach, promocjach i sekretnych zniżkach, dostępnych tylko dla "strefowiczów".

Nie przekażemy nikomu Twojego adresu i nie będziemy zapełniać Twojej skrzynki pocztowej nadaremnie. Słowo!
Natomiast Twój żołądek, to już całkiem inna sprawa...