Kinga Pienińska - woda, którą z dumą podajemy w Paście!

Kinga Pienińska - woda, którą z dumą podajemy w Paście!

Zdecydowaliśmy podawać naszym Gościom Kingę Pienińską, bo jest smaczna i zdrowa, bo pomaga chorym dzieciom oraz bo promuje picie wina, co i nam leży na sercu. Są więc trzy ważne powody dla których Pasta i Kinga Pienińska teraz współpracują i basta!

1.

Kinga Pienińska to naturalna woda mineralna czerpana ze źródeł położonych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. A Pieniny to jedne z najczystszych gór Europy.

Kinga Pienińska to ponad 100-letnia tradycja rozlewania wód mineralnych z regionu Pienin.

Kinga Pienińska ma wyrazisty i orzeźwiający smak, który tworzą zawarte w niej minerały. Jest to woda niskosodowa i średnio zmineralizowana, czyli można ją pić bez ograniczeń. Przede wszystkim jednak jest pierwotnie czysta, pochodzi prosto z głębin ziemi, jest dokładnie taka, jaką stworzyła ją natura.

2.

Kinga Pienińska to woda, która pomaga. W ubiegłym roku producent Kingi Pienińskiej rozpoczął kampanię charytatywną pod hasłem „Woda, która pomaga”.

Przez trzy lata firma przeznaczy 5% ze sprzedaży wybranych produktów na wsparcie szpitali dziecięcych w Polsce

W programie biorą udział Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie i Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy. 

Zatem zamawiając w Paście wodę Kinga Pienińska przyłączasz się do pomocy szpitalom dziecięcym.

3.

Wreszcie Kinga Pienińska wspiera picie dobrego wina, które jest - jak i my i nasi Goście doskonale wiedzą - jest znacznie zdrowsze niż picie innych alkoholi.

Teraz jest tak, że kiedy zamówisz dowolną butelkę wina 750 ml, na Twój stół wino trafi razem z gratisową dużą butelką Kingi Pienińskiej.

Zapraszamy, zamawiajcie w Paście Kingę Pienińską (albo wino z Kingą w parze). [Uwaga! Program Kinga do wina jest chwilowo zawieszony]